Runda jesienna dobiega końca

30 лист. 2018 |

Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni dzisiaj w Netto Arenie kończą pierwszą rundę rozgrywek. Mecz z Chrobrym Głogów rozpocznie się o godzinie 18:30.

Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni dzisiaj w Netto Arenie kończą pierwszą rundę rozgrywek. Mecz z Chrobrym Głogów rozpocznie się o godzinie 18:30.

Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni w lepszych humorach przystąpią do piątkowego starcia z wyżej notowanym przeciwnikiem. Co prawda do pełnego szczęścia jeszcze daleka droga, ale morale po wyjazdowym zwycięstwie w Mielcu odrobinę wzrosły. Faworytem spotkania będzie Chrobry Głogów, który aktualnie znajduję się z dorobkiem 15 punktów na 8 miejscu w tabeli. Podopiecznie Jarosława Cieślikowskiego do tej pory wygrali 5 spotkań.

Sytuacja kadrowa szczecinian z każdym meczem staje się coraz lepsza, ale do ideału czyli kompletu zawodników jeszcze brakuje. W pojedynku nie wystąpią kontuzjowani Dawid Krysiak i Patryk Biernacki. Obaj obecnie przechodzą długą i żmudną rehabilitację, ale najważniejsze, że widać już światełko w tunelu.

Wyjątkowo w przerwie meczu z Chrobrym nie odbędzie się tradycyjny konkurs "z Pogonią po zRęczność". Dzisiaj licytować będziemy koszulkę z podpisami szczypiornistów Sandra SPA Pogoni.Szczecin dla Ani, która zawsze dzielnie wspierała nas w działaniach klubu i kibicowała drużynie. Od jakiegoś czasu Ani brakuje na trybunach. Rozgrywa swój mecz i walczy ze straszną chorobą rakiem trzustki. Zbieramy pieniążki na operację, która nie jest refundowana przez NFZ. Wpłacać można także poprzez link poniżej. Liczymy na Wasze dobre serce https://zrzutka.pl/ep94as.

Bilety do nabycia będą w kasie przed meczem od godziny 17:30.