Przygotowania do rundy rozpoczęte !!!

3 січ. 2013 |

Treningi na własnym obiektach, zgrupowanie w Rewalu oraz udział w dwóch turniejach. Tak w skrócie wygląda najbliższy miesiąc przygotowań do drugiej części sezonu szczypiornistów GAZ-SYSTEM Pogoni. Już dzisiaj po porannychzajęciach podopieczni Rafała Białego udają się nad morze, gdzie do niedzieli trenować będą dwa razy dziennie. - Biegać będziemy mniej, ale szybciej - mówił podczas pierwszego treningu Trener Sławomir Fogtman. W drugim tygodniu stycznia szczecinianie wezmą udział w turnieju w Wągrowcu. Oprócz gospodarzy i GAZ-SYSTEM Pogoni wezmą udział także drużyny MMTS Kwidzyn, KPR Legionowo oraz Wybrzeża Gdańsk. 2 tygodnie przed rozpoczęciem rozgrywek zespół czekają kolejne gry sparingowe. Do drużyny dołączył były Reprezentant Chorwacji Igor Kos. Prawy rozgrywający będzie miał kilka dni, aby przekonać swoimi umiejętnościami szkoleniowców GAZ-SYSTEM Pogoni. Z zespołem pożegnał się Aleksander Kokoszka, który przeniesie się najprawdopodobniej do jednej z drużyn występujących w PGNiG Superlidze na Dolnym Śląsku.

Treningi na własnym obiektach, zgrupowanie w Rewalu oraz udział w dwóch turniejach. Tak w skrócie wygląda najbliższy miesiąc przygotowań do drugiej części sezonu szczypiornistów GAZ-SYSTEM Pogoni. Już dzisiaj po porannychzajęciach podopieczni Rafała Białego udają się nad morze, gdzie do niedzieli trenować będą dwa razy dziennie.
- Biegać będziemy mniej, ale szybciej - mówił podczas pierwszego treningu Trener Sławomir Fogtman.
W drugim tygodniu stycznia szczecinianie wezmą udział w turnieju w Wągrowcu. Oprócz gospodarzy i GAZ-SYSTEM Pogoni wezmą udział także drużyny MMTS Kwidzyn, KPR Legionowo oraz Wybrzeża Gdańsk.
2 tygodnie przed rozpoczęciem rozgrywek zespół czekają kolejne gry sparingowe.
Do drużyny dołączył były Reprezentant Chorwacji Igor Kos. Prawy rozgrywający będzie miał kilka dni, aby przekonać swoimi umiejętnościami szkoleniowców GAZ-SYSTEM Pogoni. Z zespołem pożegnał się Aleksander Kokoszka, który przeniesie się najprawdopodobniej do jednej z drużyn występujących w PGNiG Superlidze na Dolnym Śląsku.