Podtrzymać passę w Puławach !!!

15 лист. 2012 |

Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni nie zwalniają tempa. Po zwycięstwie z Siódemką Miedź Legnica i pucharowym remisie z Orlen Wisłą Płock już w sobotę zmierzą się w ligowym pojedynku z Azotami Puławy. Faworytami będą gospodarze, ale wracająca na właściwe tory drużyna GAZ-SYSTEM Pogoni z pewnością będzie chciała pokrzyżować plany siódemce z Puław. Początek spotkania o godzinie 18.00. Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni nie mieli za wiele czasu na delektowanie się sukcesem jakim był remis z liderem tabeli Orlen Wisłą Płock, co starali się to podkreślać sami zawodnicy. Udało się osiągnąć fajny wynik, z czego się cieszymy, ale zejdźmy już na ziemię. W sobotę mamy bardzo ważny mecz w Puławach - mówił po meczu autor zwycięskiej bramki Jacek Wardziński. Szczecinianie nie mieli za wiele czasu na odpoczynek po meczu. Czwartkowy trening poświęcony był analizie drużynie Azotów oraz lekkim rozruchu i przypomnieniu najważniejszych założeń taktycznych przed spotkaniem. Na hali w Puławach jak w domu będzie się czuł z pewnością Wojciech Zydroń, który w barwach Azotów występował prawie przez cztery lata. - Chciałem żeby to był mój drugi dom, ale niestety wyszło jak wyszło. Mecz z Azotami traktuję jak każdy inny, nie chcę nic nikomu udowadniać. Wychodzę na zawody z takim samym nastawieniem i będę robił wszystko, żeby mój zespół wygrał - podkreśla w wywiadzie z portalem Sportowefakty przed spotkaniem Wojciech Zydroń. Najbliższy przeciwnik szczecinian plasuję się po 8 kolejkach na najniższym stopniu podium. Wysoką pozycję zawdzięcza między innymi niezłej postawie i remisie w poprzedniej kolejce z Tauron Stalą Mielec. Ostatnio w doskonałej dyspozycji znajduję się Krzysztof Łyżwa oraz Rafał Przybylski. Ponadto zawsze groźny jest Reprezentant Polski Przemysław Krajewski oraz niezwykle doświadczony i skuteczny w bramce Maciej Stęczniewski. Zapowiada się w sobotni wieczór w Puławach fantastyczne widowisko. Po raz kolejny podejmiemy próbę relacji Live z tego spotkania. Prosimy o wyrozumiałość. Jeśli się nie uda poprzez stronę internetową, przejdziemy do sprawdzonych metod czyli transmisji na fb !! Bądźcie z nami !!!

Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni nie zwalniają tempa. Po zwycięstwie z Siódemką Miedź Legnica i pucharowym remisie z Orlen Wisłą Płock już w sobotę zmierzą się w ligowym pojedynku z Azotami Puławy. Faworytami będą gospodarze, ale wracająca na właściwe tory drużyna GAZ-SYSTEM Pogoni z pewnością będzie chciała pokrzyżować plany siódemce z Puław. Początek spotkania o godzinie 18.00.
Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni nie mieli za wiele czasu na delektowanie się sukcesem jakim był remis z liderem tabeli Orlen Wisłą Płock, co starali się to podkreślać sami zawodnicy.
Udało się osiągnąć fajny wynik, z czego się cieszymy, ale zejdźmy już na ziemię. W sobotę mamy bardzo ważny mecz w Puławach - mówił po meczu autor zwycięskiej bramki Jacek Wardziński.
Szczecinianie nie mieli za wiele czasu na odpoczynek po meczu. Czwartkowy trening poświęcony był analizie drużynie Azotów oraz lekkim rozruchu i przypomnieniu najważniejszych założeń taktycznych przed spotkaniem.
Na hali w Puławach jak w domu będzie się czuł z pewnością Wojciech Zydroń, który w barwach Azotów występował prawie przez cztery lata.
- Chciałem żeby to był mój drugi dom, ale niestety wyszło jak wyszło. Mecz z Azotami traktuję jak każdy inny, nie chcę nic nikomu udowadniać. Wychodzę na zawody z takim samym nastawieniem i będę robił wszystko, żeby mój zespół wygrał - podkreśla w wywiadzie z portalem Sportowefakty przed spotkaniem Wojciech Zydroń.
Najbliższy przeciwnik szczecinian plasuję się po 8 kolejkach na najniższym stopniu podium. Wysoką pozycję zawdzięcza między innymi niezłej postawie i remisie w poprzedniej kolejce z Tauron Stalą Mielec. Ostatnio w doskonałej dyspozycji znajduję się Krzysztof Łyżwa oraz Rafał Przybylski. Ponadto zawsze groźny jest Reprezentant Polski Przemysław Krajewski oraz niezwykle doświadczony i skuteczny w bramce Maciej Stęczniewski.
Zapowiada się w sobotni wieczór w Puławach fantastyczne widowisko. Po raz kolejny podejmiemy próbę relacji Live z tego spotkania. Prosimy o wyrozumiałość. Jeśli się nie uda poprzez stronę internetową, przejdziemy do sprawdzonych metod czyli transmisji na fb !!
Bądźcie z nami !!!