Podsumowanie akcji "Gramy dla Tomka"

29 груд. 2014 |

Mecz charytatywny dla Tomasza Strząbały cieszył się dużym zainteresowaniem kibiców, którzy w liczbie ponad dwóch i pół tysiąca stawili się w Arenie Szczecin. Wydarzenie zakończyło się sukcesem, gdyż na szczytny cel udało się zebrać 9860 złotych. Oto wykaz składowych tej kwoty: - bilety cegiełki - 6500 złotych - wylicytowany udział w meczu – 1300 złotych - koszulka Vive Kielce – 450 złotych - koszulka GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin – 300 złotych - medale mistrzostw Europy w pływaniu, ufundowane przez Prezydenta – 400 złotych - koszulka NBA z autografem Marcin Gortata – 450 złotych - piłka z autografami piłkarzy Pogoni Szczecin – 200 złotych - koszulka KING Wilków Morskich Szczecin – 260 złotych

Mecz charytatywny dla Tomasza Strząbały cieszył się dużym zainteresowaniem kibiców, którzy w liczbie ponad dwóch i pół tysiąca stawili się w Arenie Szczecin. Wydarzenie zakończyło się sukcesem, gdyż na szczytny cel udało się zebrać 9860 złotych.
Oto wykaz składowych tej kwoty:
- bilety cegiełki - 6500 złotych
- wylicytowany udział w meczu – 1300 złotych
- koszulka Vive Kielce – 450 złotych
- koszulka GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin – 300 złotych
- medale mistrzostw Europy w pływaniu, ufundowane przez Prezydenta – 400 złotych
- koszulka NBA z autografem Marcin Gortata – 450 złotych
- piłka z autografami piłkarzy Pogoni Szczecin – 200 złotych
- koszulka KING Wilków Morskich Szczecin – 260 złotych

Pozostałe przedmioty, które zebrano na licytacje, zostały wysłane do Vive Tauron Kielc, aby zostały wystawione na aukcjach charytatywnych allegro. W momencie startu kolejnych licytacji będziemy o nich informować.
KING Wilki Morskie Szczecin oraz GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin mają nadzieję, że zorganizowanym przez siebie wydarzeniem, chociaż w małym stopniu, zdołały przyczynić się do pomocy trenerowi Tomaszowi Strząbale.
 

Podpisano: 
KING Wilki Morskie
GAZ-SYSTEM Pogoń