Patryk Walczak w kadrze !!

11 жовт. 2012 |

Patryk Walczak kolejny raz znalazł uznanie w oczach trenera Reprezentacji Młodzieżowej Jarosława Cieślikowskiego. Etatowy obrońca GAZ-SYSTEM Pogoni weźmie udział w konsultacji szkoleniowej oraz turnieju międzypaństowowym, który od 2 listopada odbędzie się w Legionowie. Warto dodać, że podczas dzisiejszej konferencji prasowej trener Reprezentacji Polski Michael Biegler zapowiedział, że będzie chciał się przyjrzeć zawodnikom występującym w Reprezentacji Młodzieżowej. Jesteśmy ciekawi jacy zawodnicy znajdą się na liście powołań przez nowego selekcjonera biało-czerwonych.

Patryk Walczak kolejny raz znalazł uznanie w oczach trenera Reprezentacji Młodzieżowej Jarosława Cieślikowskiego. Etatowy obrońca GAZ-SYSTEM Pogoni weźmie udział w konsultacji szkoleniowej oraz turnieju międzypaństowowym, który od 2 listopada odbędzie się w Legionowie.
Warto dodać, że podczas dzisiejszej konferencji prasowej trener Reprezentacji Polski Michael Biegler zapowiedział, że będzie chciał się przyjrzeć zawodnikom występującym w Reprezentacji Młodzieżowej. Jesteśmy ciekawi jacy zawodnicy znajdą się na liście powołań przez nowego selekcjonera biało-czerwonych.