Najmłodsi również trenują !!!

15 лип. 2013 |

Na swoje pierwsze zgrupowanie wybrali się także najmłodsi adepci piłki ręcznej w Szczecinie szczypiorki. Miejsce swojego pierwszego obozu nie było przypadkowe. Dzieci czas na sportowo spędzały w...Chociwlu tuż obok swoich największych idoli, których mogą podziwiać na codzień w hali przy ulicy Twardowskiego. Zabawy na plaży, treningi na hali, spacery wokół jeziora, podchody czy ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek - to tylko niektóre atrakcje, które szczypiorkom zapewnili organizatorzy. Mimo, że dla wielu była to pierwsza taka samodzielna wyprawa to czas spędzony od piątku do poniedziałku na pewno będą jeszcze wspominać latami. Do zajęć na hali przy ulicy Twardowskiego dzieci wracają już od września, a my już teraz zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w tym wspaniałym przedsięwzięciu !!!

Na swoje pierwsze zgrupowanie wybrali się także najmłodsi adepci piłki ręcznej w Szczecinie szczypiorki. Miejsce swojego pierwszego obozu nie było przypadkowe. Dzieci czas na sportowo spędzały w...Chociwlu tuż obok swoich największych idoli, których mogą podziwiać na codzień w hali przy ulicy Twardowskiego. Zabawy na plaży, treningi na hali, spacery wokół jeziora, podchody czy ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek - to tylko niektóre atrakcje, które szczypiorkom zapewnili organizatorzy. Mimo, że dla wielu była to pierwsza taka samodzielna wyprawa to czas spędzony od piątku do poniedziałku na pewno będą jeszcze wspominać latami.
Do zajęć na hali przy ulicy Twardowskiego dzieci wracają już od września, a my już teraz zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w tym wspaniałym przedsięwzięciu !!!