Mecz o ważne 3 punkty w Szczecinie

4 бер. 2017 |

Po małym piątkowym trzęsieniu ziemi i zmianie na stanowisku trenera w drużynie Sandra SPA Pogoni już dzisiaj szczecinianie zmierzą się w meczu o 3 punkty z SPR Chrobry Głogów. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:30 w hali przy ulicy Twardowskiego, a na ławce trenerskiej ponownie będziemy mogli zobaczyć duet szkoleniowców Rafał Biały – Sławomir Fogtman, którzy zastąpili na tym stanowisku Mariusza Jurasika.

Po małym piątkowym trzęsieniu ziemi i zmianie na stanowisku trenera w drużynie Sandra SPA Pogoni już dzisiaj szczecinianie zmierzą się w meczu o 3 punkty z SPR Chrobry Głogów. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:30 w hali przy ulicy Twardowskiego, a na ławce trenerskiej ponownie będziemy mogli zobaczyć duet szkoleniowców Rafał BiałySławomir Fogtman, którzy zastąpili na tym stanowisku Mariusza Jurasika.

- Nie chciałbym tego komentować, tak ustaliliśmy z Mariuszem, rozstaliśmy się i mogę podziękować za 3 miesiące pracy w Szczecinie – krótko powiedział o decyzji nowy stary trener szczecin Rafał Biały

Duet szkoleniowców zdążył przeprowadzić z zespołem tylko 2 treningi, ale nie powinno to stanowić żadnego problemu.

- Znamy się z zawodnikami doskonale, tak naprawdę z obecnej drużyny nie mieliśmy okazji pracować tylko z Arkiem Bosym i Jakubem Radoszem. Przed meczem wprowadziliśmy drobne zmiany i korekty, wierzę, że będzie dobrze – mówi Rafał Biały.

Szczecinianie wygrali 3 ostatnie zmagania ligowe i w dalszym ciągu liczą się w grze o play-off, ale żeby tak się stało potrzebne będzie zwycięstwo z bonusem w sobotnim meczu, a lekko nie będzie, bo podobne plany mają podopieczni Jarosława Cieślikowskiego

- Chcemy pójść za ciosem – mówi rozgrywający Chrobrego w wywiadzie dla telewizji klubowej Mateusz Rydz – apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale, żeby wygrać musimy zagrać cały mecz tak jak przez pierwsze 30 minut w Piotrkowie – zakończył Rydz.

Tydzień temu głogowianie prowadzili do przerwy już 22 – 14, żeby ostatecznie wygrać jedną bramką 34 – 33.

Tradycyjnie już obydwa zespoły do meczu przystępują w okrojonych składach. W Szczecinie zabraknie Wojciecha Zydronia i Wojciecha Jedziniaka, który jest już po operacji palca, natomiast szanse za pierwszy występ w tym roku otrzyma Dawid Krysiak. Natomiast wśród przyjezdnych na kontuzje ostatnio narzekali Kamil Sadowski oraz Rafał Biegaj.

Bilety na spotkanie można nabyć za pośrednictwem serwisu pogon.abilet.pl oraz na godzinę przed meczem w kasie klubu.