Jutro rozpoczyna się turniej w Kwidzynie !!

8 серп. 2013 |

W piątek i sobotę szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni wezmą udział w Turnieju o Puchar Prezesa MMTS Kwidzyn. Warto przypomnieć, że szczecinianie będą bronić tego trofeum sprzed roku. Jednak tak jak w zeszłym roku, jako beniaminek nie byli faworytem tak i w tym przypadku głównym kandydatem do zwycięstwa będzie wicemistrz Polski zespół Orlen Wisły Płock. Szczecinianie w turnieju zagrają bez Tomislava Stojkovica, który na jednym z treningów nabawił się kontuzji uda i jego przerwa potrwa jeszcze około tygodnia. Godnie powinien zastąpić go Paweł Matkowski, najlepszy bramkarz Memoriału im. Ryszarda Matuszaka w Głogowie...oraz Eugeniu Andreev, ostatnio trenujący w zespole HSV Insel Usedom, który zastępstwie pojechał z drużyną do Kwidzyna. Z zespołem na pełnym obrotach trenują także obaj lewoskrzydłowi Wojciech Zydroń oraz Paweł Biały. Popularny Zyga oprócz zajęć z drużyną nadrabia jeszcze zaległości treningowe, które powstały na skutek problemów ze ścięgnem Achilesa. Mimo, że to tylko gry turniejowe to liczymy na kolejny dobry występ szczypiornistów GAZ-SYSTEM Pogoni Szczecin. Terminarz turnieju:

W piątek i sobotę szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni wezmą udział w Turnieju o Puchar Prezesa MMTS Kwidzyn. Warto przypomnieć, że szczecinianie będą bronić tego trofeum sprzed roku. Jednak tak jak w zeszłym roku, jako beniaminek nie byli faworytem tak i w tym przypadku głównym kandydatem do zwycięstwa będzie wicemistrz Polski zespół Orlen Wisły Płock.
Szczecinianie w turnieju zagrają bez Tomislava Stojkovica, który na jednym z treningów nabawił się kontuzji uda i jego przerwa potrwa jeszcze około tygodnia. Godnie powinien zastąpić go Paweł Matkowski, najlepszy bramkarz Memoriału im. Ryszarda Matuszaka w Głogowie...oraz Eugeniu Andreev, ostatnio trenujący w zespole HSV Insel Usedom, który zastępstwie pojechał z drużyną do Kwidzyna.
Z zespołem na pełnym obrotach trenują także obaj lewoskrzydłowi Wojciech Zydroń oraz Paweł Biały. Popularny Zyga oprócz zajęć z drużyną nadrabia jeszcze zaległości treningowe, które powstały na skutek problemów ze ścięgnem Achilesa. Mimo, że to tylko gry turniejowe to liczymy na kolejny dobry występ szczypiornistów GAZ-SYSTEM Pogoni Szczecin.
Terminarz turnieju:

Piątek, 9 sierpnia

10.00 MMTS Kwidzyn - Nielba Wągrowiec

12.00 Gaz-System Pogoń Szczecin - Wybrzeże Gdańsk

14.00 Nielba Wągrowiec - Orlen Wisła Płock

16.00 Gaz-System Pogoń Szczecin - MMTS Kwidzyn

18.00 Orlen Wisła Płock - Wybrzeże Gdańsk

Sobota, 10 sierpnia

9.30 Nielba Wągrowiec - Gaz-System Pogoń Szczecin

11.15 MMTS Kwidzyn - Wybrzeże Gdańsk

13.00 Orlen Wisła Płock - Gaz-System Pogoń Szczecin

14.45 Wybrzeże Gdańsk - Nielba Wągrowiec

16.30 Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn
Wszystkie mecze będą rozgrywane w systemie 2 x 25 minut