Inauguracja sezonu Superligi

4 вер. 2014 |

Już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 najbardziej oczekiwane wydarzenie sportowe w Szczecinie. Na nowej hali - ARENA SZCZECIN!

Już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 najbardziej oczekiwane wydarzenie sportowe w Szczecinie. Na nowej hali - ARENA SZCZECIN!

Vive Tauron Kielce – taką nazwę nosi od środy klub mistrza Polski w piłce ręcznej mężczyzn. Ogłoszono to podczas prezentacji zespołu na sezon 2014/2015 w kieleckiej Galerii Echo. My będziemy dalej promować to wydarzenia jako mecz GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin vs VIVE Targi Kielce.

Kielecki zespół to nie lada przeciwnik, wielokrotny Mistrz Polski, etatowy uczestnik Ligi Mistrzów, 3 drużyna (brązowy medalista) w Europie w roku 2013!!!
Zawodnicy drużyny z województwa świętokrzyskiego to zazwyczaj utalentowani reprezentanci swoich krajów, takie nazwiska jak Szmal, Bielecki, Jurecki, Lijewski, Tkaczyk nie trzeba reklamować, zna ich każdy, kto choć raz oglądał Reprezentacje Polski w telewizji. Czy to na Mistrzostwach Świat czy Mistrzostwach Europy, pasjonując się świetnymi wynikami naszych szczypiornistów. 

  

Kasy biletowe w dniu meczu będą czynne na 2 godziny przed spotkaniem. Obiecujemy, że nie będzie kolejek, ale musicie nam tym pomóc i kupić bilety już dziś w punktach sprzedaży w mieście albo online na stronie abilet.pl .
Więcej informacji na temat dystrybucji oraz cenach biletów lub karnetów znajduje się na stronie: http://gazsystempogon.pl/bilety-karnety

W dniu meczu będą zorganizowane specjalne autobusy, które przywiozą i odwiozą kibiców z Dąbia, Bukowego i z Pomorzan, dokłady rozklad - tutaj.

Zapraszamy na mecz bardzo serdecznie, przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, zabaw i konkursów (atrakcyjne nagrody). Dzisiaj przeprowadzimy próbę generalną na obiekcie ARENA SZCZECIN, żebyście Państwo mogli wynieść z sobotniego wieczoru jak najwięcej pozytywnych emocji. Dlatego kasa przy starej hali na ul. Twardowskiego dzisiaj - czwartek - czynna w godzinach od 16:30 do 18:00. Pozwólcie się pozytywnie zaskoczyć i zaczarować sportem - zaczarować piłką ręczną!

Sobota, 06 września 2014 - godzina 18:00 - pierwszy gwizdek - Trzeba to ZOBACZYĆ! 

Dołącz do wydarzenia: