Dzisiaj z Zagłębiem !!

20 жовт. 2012 |

Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni rozegrają w sobotę mecz w ramach 7 kolejki rozgrywek PGNiG Superligi. W Lubinie zmierzą się z tamtejszym Zagłębiem. Mecz rozpocznie się w hali Szkoły Podstawowej nr 14 przy ulicy Norwida o godzinie 18.00 Dzisiejsze starcie z Zagłębiem będzie bardzo ważne dla obydwu zespołów. Zagłębie dorobkiem 3 punktów plasuje się na 10 pozycji. O oczko wyżej znajdują się szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni. Nikt nie lubi używać takich zwrotów zwłaszcza w tak wczesnej fazie ligi, ale można nazwać spotkanie meczem o 4 punkty. Przegrany z tej rywalizacji może zagościć w strefie barażowej. Dla naszych fanów przygotowaliśmy kolejną atrakcję. Na stronie internetowej w prawym górnym rogu znajdują się ikonka z relacją live. A w niej trzymacie informacje po każdym rzucie na bramkę, kto otrzymał wykluczenie albo statystycznie jaką mają skuteczność poszczególni zawodnicy... Zapraszamy do śledzenia naszego meczu w Internecie, wdzięczni byli byśmy za sugestie i wskazanie ewentualnych błędów w naszej aplikacji po jutrzejszym meczu z Zagłębiem. Mam nadzieję, że będziecie wyrozumiali jeśli będą jakieś niedociągnięcia albo niespodziewane awarie ;).

Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni rozegrają w sobotę mecz w ramach 7 kolejki rozgrywek PGNiG Superligi. W Lubinie zmierzą się z tamtejszym Zagłębiem. Mecz rozpocznie się w hali Szkoły Podstawowej nr 14 przy ulicy Norwida o godzinie 18.00
Dzisiejsze starcie z Zagłębiem będzie bardzo ważne dla obydwu zespołów. Zagłębie dorobkiem 3 punktów plasuje się na 10 pozycji. O oczko wyżej znajdują się szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni. Nikt nie lubi używać takich zwrotów zwłaszcza w tak wczesnej fazie ligi, ale można nazwać spotkanie meczem o 4 punkty. Przegrany z tej rywalizacji może zagościć w strefie barażowej.
Dla naszych fanów przygotowaliśmy kolejną atrakcję. Na stronie internetowej w prawym górnym rogu znajdują się ikonka z relacją live. A w niej trzymacie informacje po każdym rzucie na bramkę, kto otrzymał wykluczenie albo statystycznie jaką mają skuteczność poszczególni zawodnicy... Zapraszamy do śledzenia naszego meczu w Internecie, wdzięczni byli byśmy za sugestie i wskazanie ewentualnych błędów w naszej aplikacji po jutrzejszym meczu z Zagłębiem. Mam nadzieję, że będziecie wyrozumiali jeśli będą jakieś niedociągnięcia albo niespodziewane awarie ;).