Antoni Parecki nowym trenerem Pogoni Szczecin

31 груд. 2015 |

8 lat trwała trenerska przygoda w Pogoni duetu Rafał Biały, Sławomir Fogtman, a od Nowego Roku zastąpi ich Antoni Parecki. Szczecińscy szkoleniowcy prowadzili zespół od samego początku i awansowali z 2 ligi do ekstraklasy, a największym sukcesem duetu trenerów było 4 miejsce w rozgrywkach PGNiG Superligi, a także awans do europejskich pucharów po 23 latach przerwy. O nowym szkoleniowcu głośno było w połowie grudnia, kiedy szczypiornistki Reprezentacji Polski zajęły 4 miejsce na Mistrzostwach Świata rozgrywanych w Danii. Antoni Parecki pełni rolę drugiego trenera i asystenta Kima Rasmussena. Wcześniej prowadził przez 2 lata damski zespół Startu Elbląg, a wcześniej przez blisko 20 lat pracował w Danii.

8 lat trwała trenerska przygoda w Pogoni duetu Rafał Biały, Sławomir Fogtman, a od Nowego Roku zastąpi ich Antoni Parecki. Szczecińscy szkoleniowcy prowadzili zespół od samego początku i awansowali z 2 ligi do ekstraklasy, a największym sukcesem duetu trenerów było 4 miejsce w rozgrywkach PGNiG Superligi, a także awans do europejskich pucharów po 23 latach przerwy.
O nowym szkoleniowcu głośno było w połowie grudnia, kiedy szczypiornistki Reprezentacji Polski zajęły 4 miejsce na Mistrzostwach Świata rozgrywanych w Danii. Antoni Parecki pełni rolę drugiego trenera i asystenta Kima Rasmussena. Wcześniej prowadził przez 2 lata damski zespół Startu Elbląg, a wcześniej przez blisko 20 lat pracował w Danii.