Patryk Walczak powołany przez Micha

8 Oct 2014 |

Michael Biegler trener Reprezentacji Polski powołał na konsultacje szkoleniową podstawowego obrotowego GAZ-SYSTEM Pogoni Patryka Walczaka. Być może zawodnik dostanie także pokazania się podczas sparingu z Reprezentacją Tunezji.

Michael Biegler trener Reprezentacji Polski powołał na konsultacje szkoleniową podstawowego obrotowego GAZ-SYSTEM Pogoni Patryka Walczaka. Być może zawodnik dostanie także pokazania się podczas sparingu z Reprezentacją Tunezji.

20-24.10.2014 - Pruszków - konsultacja szkoleniowa
24-27.10.2014 - Płock  - konsultacja szkoleniowa
27-28.10.2014 - Warszawa - konsultacja szkoleniowa
28.10-02.11.2014 - Tunezja - mecze międzypaństwowe TUN-POL

Zawodnicy powołani na konsultację szkoleniową w terminie 20-24.10.2014:
1. Morawski Adam  - SPR Wisła Płock SA
2. Kornecki Mateusz  - KS Górnik Zabrze
3. Daćko Marek  - KS Górnik Zabrze
4. Niewrzawa Paweł  - KS Górnik Zabrze
5. Czuwara Jan  - MKS Zagłębie Lubin
6. Gumiński Wojciech - MKS Zagłębie Lubin
7. Kostrzewa Damian  - SPR Stal Mielec
8. Szpera Marek  - SPR Stal Mielec
9. Krzysztofik Damian  - SPR Stal Mielec
10. Jachlewski Mateusz  - KS Vive Tauron Kielce
11. Krajewski Przemysław - KS Azoty Puławy
12. Masłowski Piotr  - KS Azoty Puławy
13. Majdziński Maciej  - MMTS Kwidzyn
14. Zadura Przemysław - MMTS Kwidzyn
15. Seroka Mateusz  - MMTS Kwidzyn
16. Potoczny  Michał  - MMTS Kwidzyn
17. Góralski Mateusz  - MKS Piotrkowianin Piotrków Tr.
18. Moryto Arkadiusz - SKS Kusy Kraków/SMS   
19. Walczak Patryk  - KS Pogoń Handball Szczecin
20. Szczepanik Kacper  - KSSPR Końskie
21. Gębala Tomasz  - SC Magdeburg (GER)
22. Gębala Maciej  - SC Magdeburg (GER)

Zawodnicy powołani na cykl akcji szkoleniowych w terminie 24.10-02.11.2014:
1. Szmal  Sławomir - KS Vive Tauron Kielce
2. Bielecki   Karol  - KS Vive Tauron Kielce
3. Jurecki  Michał  - KS Vive Tauron Kielce
4. Lijewski  Krzysztof - KS Vive Tauron Kielce
5. Grabarczyk Piotr  - KS Vive Tauron Kielce
6. Chrapkowski Piotr  - KS Vive Tauron Kielce
7. Wichary  Marcin  - SPR Wisła Płock SA
8. Wiśniewski Adam  - SPR Wisła Płock SA
9. Jurkiewicz  Mariusz  - SPR Wisła Płock SA
10. Syprzak  Kamil  - SPR Wisła Płock SA
11. Daszek  Michał  - SPR Wisła Płock SA
12. Orzechowski Robert  - KS Górnik Zabrze
13. Kuchczyński Patryk  - KS Górnik Zabrze
14. Gliński  Rafał  - SPR Stal Mielec
15. Jaszka  Bartłomiej - Fuechse Berlin (Niemcy)  - tylko 25-26.10
16. Paczkowski Paweł  - Dunkerque Handball (FRA)

Zawodnicy powołani na cykl akcji szkoleniowych w terminie 27.10-02.11.2014:
1. Jurecki  Bartosz  - SC Magdeburg (GER)
2. Rojewski Andrzej  - SC Magdeburg (GER)
3. Wyszomirski Piotr  - Pick Szeged (HUN)

Kadra szkoleniowa:
- Biegler   Michael  - trener główny
- Będzikowski  Jacek  - trener współpracujący
- Markowski  Rafał  - lekarz
- Buczak   Jerzy  - fizjoterapeuta
- Rudomina  Krzysztof - fizjoterapeuta
- Kalwa   Łukasz  - statystyk